Polityka prywatności
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),
informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Dbamy o Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.
Informacje o możliwości zmiany ustawień cookies »
Zgadzam się, zamknij X
wizualizacje pomieszczenia wnętrza realistyczne minimalizm detale szczegóły projektowanie aranżacja

Wizualizacje wnętrz

Realistyczne wizualizacje 3D przygotowane przez nasze studio ułatwią urządzenie, zaprojektowanie lub wyremontowanie wnętrza, wybór kolorystyki i dodatków oraz stylu nowego lokum. Projektujemy pomieszczenia z kompletnym wyposażeniem przy zastosowaniu grafiki trójwymiarowej.
Nasze wizualizacje wnętrz są skutecznym sposobem na dokładne zaprezentowanie wizji projektu architektonicznego. Jak to możliwe? Poszczególne elementy przedstawione na modelu można zmieniać jeszcze przed zaakceptowaniem ostatecznej wersji. Wizualizacje 3D stwarzają także możliwość zaprojektowania konkretnego stylu wnętrzarskiego dopasowanego do Twojego mieszkania. Stworzymy dla Ciebie projekty pomieszczeń odpowiadające Twojemu zmysłowi estetycznemu, regułom funkcjonalności i trendom obecnym na rynku wnętrzarskim.
Preferujesz styl skandynawski, prosty i nawiązujący do natury? Przeniesiemy Twoje sugestie do projektu, abyś mógł zobaczyć finalny efekt i zadecydować, czy drewniane elementy, biele, beże i szarości oraz stonowane odcienie błękitów i zieleni odzwierciedlających przyrodę są właśnie tym, co chciałbyś mieć we wnętrzu. A może wolisz styl industrialny nawiązujący do fabryk i magazynów? Dzięki wizualizacji 3D zobaczysz, jak w pomieszczeniach wyglądają skórzane fotele, metalowe wykończenia mebli oraz betonowe i ceglane motywy na ścianach. Jeżeli dobrze czujesz się w nowoczesnych wnętrzach, to nasze projekty zobrazują najnowsze trendy, odważny design, otwarte przestrzenie, funkcjonalność i użytkowość pomieszczeń. Właśnie tak może wyglądać Twoje przyszłe mieszkanie lub gabinet. Styl klasyczny jest jednak Twoim ulubionym? Zaproponujemy rozwiązania, które zapewnią Ci komfort, a także sprawią, że przestrzeń stanie się elegancka i wyrafinowana, a meble i dodatki o prostych liniach i zdobieniach nadadzą wnętrzu klimatycznego charakteru.
Realistyczne wizualizacje 3D dają również wyobrażenie o przestrzeni zarówno do odpoczynku, jak i do pracy. Pokój dziecka, salon, biuro, sypialnia lub łazienka przedstawione na projekcie i obejrzane jeszcze przed realizacją pozwolą Ci na podjęcie takich decyzji, które w przyszłości wpłyną na komfort i zadowolenie z użytkowania i mieszkania w wybranym miejscu.