Polityka prywatności
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),
informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Dbamy o Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.
Informacje o możliwości zmiany ustawień cookies »
Zgadzam się, zamknij X
meble zegarki packshot fotomanipulacje owoce warzywa 3D rzeczy instrumenty nietypowe elementy

Wizualizacje produktowe packshot

Wizualizacje produktowe to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy. Umożliwiają wykreowanie dowolnego produktu i umieszczenie go w każdej scenerii. Co dzięki temu możesz zyskać? Zobaczysz gotowy przedmiot i ocenisz, czy właśnie tak ma wyglądać jego finalna postać. Dobierzesz jeszcze przed produkcją jego kolorystykę, fakturę i materiały, z których będzie wykonany. Zaprezentujesz go przyszłym nabywcom i wykorzystasz w materiałach reklamowych i marketingowych.
W Altaria Studio przygotujemy dla ciebie następujące wizualizacje produktowe z wykorzystaniem grafiki 3D: packshot (fotografia produktowa), key visual, fotomanipulacje.
Packshot to statyczny lub ruchomy obraz produktu ukazany na jednolitym tle. Inną nazwą jest fotografia produktowa poddana retuszowi w programie graficznym.
Key visual to elementy graficzne lub słowno-graficzne stosowane w materiałach marki lub w trakcie kampanii reklamowej prowadzonej przez firmę. Pozwalają skojarzyć konkretny produkt z Twoją marką i dzięki temu zbudują lub utrwalą przywiązanie do niej.
Fotomanipulacje są zaawansowaną formą obróbki zdjęć, polegającą na połączeniu kilku fotografii lub retuszu bazowej fotografii produktu, krajobrazu lub wnętrza. Gotowe zdjęcie może zostać wykorzystane w materiałach marketingowych, na stronie internetowej i opakowaniach produktów lub w reklamie.