Polityka prywatności
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),
informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Dbamy o Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.
Informacje o możliwości zmiany ustawień cookies »
Zgadzam się, zamknij X
kreacja wizerunek identyfikacja marka motyw logo typografia projektowanie

Branding

Branding to proces tworzenia marki firmy. Polega na przygotowaniu oryginalnej nazwy odzwierciedlającej oczekiwania i potrzeby klienta, sloganu symbolizującego wartości marki, loga, które wpływa na pozytywne postrzeganie marki przez otoczenie, i identyfikacji wizualnej firmy.
W Altaria Studio zadbamy o branding Twojej marki. Sprawimy, że będzie wyróżniała się na tle konkurencji, osiągnie wyższą wartość na rynku, klientom skojarzy się z profesjonalizmem, rzetelnością i usługami na najwyższym poziomie, zdobędzie lepsze opinie i reputację, firma zwiększy zasięgi, a oferowane przez nią produkty dotrą do nowych konsumentów. Przygotowane przez nas na potrzeby brandingu marki projekty graficzne odwzorują filozofię, osobowość i strategię wizerunkową Twojej firmy.