Polityka prywatności
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),
informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Dbamy o Twoją prywatność. Twoje dane są u nas bezpieczne.
Informacje o możliwości zmiany ustawień cookies »
Zgadzam się, zamknij X
bajki zwierzęta brand hero maskotki ludziki postacie 3D

Brand Hero

Niezwykle ważnym elementem Twojej marki jest brand hero. To postać, która buduje przywiązane dzięki pozytywnym skojarzeniom, emocjom i wartościom. Ułatwia komunikację marketingową, prezentuje najważniejsze cechy marki i przekazuje jej historię. W efekcie potencjalni klienci otrzymują zbiór zalet produktu lub usługi przekazany w oryginalnym i łatwym do zapamiętania wydaniu. Więź wytworzona pomiędzy brand hero a klientem pozwala na zapamiętanie danej marki, skorzystanie z jej usług i produktów oraz powrócenie do niej w przyszłości.
Jak stworzyć bohatera marki, który zyska sympatię i przyciągnie uwagę Twoich przyszłych klientów? Postać należy wyposażyć w zestaw cech, przeżyć i odczuć, umieścić w konkretnych okolicznościach i dać jej możliwość opowiedzenia historii. Brand hero powinien wyrażać potrzeby grupy docelowej, do której jest przypisany, mieć pragnienia i zachowania podobne do jej członków. Wszystkie te czynniki powinny nawiązywać do Twojej marki oraz oferowanych przez nią usług lub sprzedawanych produktów.